Portal Przyłączeniowy Enea

Enea uruchomiła specjalny serwis – Portal Przyłączeniowy, który umożliwia m.in. złożenie wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci Enea Operator. Jest to internetowe przyłączeniowe biuro obsługi klienta.

Co załatwisz w Portalu Przyłączeniowym?

W Portalu Przyłączeniowym Enea Operator można złożyć takie wnioski jak np. wniosek o określenie warunków przyłączenia czy wniosek o zwiększenie mocy umownej. Klienci Enei mogą zatem za pośrednictwem Internetu załatwić wiele spraw. Nie trzeba już wniosków składać osobiście w Biurach Obsługi czy wysyłać dokumentów drogą pocztową. Formalności można załatwić z poziomu laptopa a nawet smartfona. Ponadto za pomocą serwisu można zmienić podstawowe dane oraz sprawdzać jaki status ma złożony wniosek.

Kontakt z Enea

Portal Przyłączeniowy to także nowy kanał do komunikacji z operatorem systemu dystrybucyjnego. Jak zapewnia Enea Operator obsługa klienta przez ten kanał jest sprawniejsza oraz szybsza. Składając wniosek za pośrednictwem serwisu otrzymuje się na bieżąco informacje o statusie sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>